Anker Eufy | Rolling Brush & Brush Guard, Durable,Strong Cleaning ability, Compatible with E25 and E28
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T290GA10
- Saadavus: 2
-
27€
Anker Eufy | Rolling Brush & Brush Guard, Durable,Strong Cleaning ability, Compatible with E25 and E28
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 199 mm |
| Gross weight | 0.176 kg |
| Gross width (mm) | 43 mm |
| Net weight | 0.098 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 875 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 63.04 g |
| Plastic (No PET) | 15.76 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product name | Rolling Brush & Brush Guard, Durable,Strong Cleaning ability, Compatible with E25 and E28 |
| Tare weight (kg) | 0.078 kg |
| Volume (m3) | 0.000984055 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


